Atribuită Cumpărare directă

trinocular - 7x-112.5x zoom - tub circular LED - camera HDMI + USB 2.0, 8M, 1/2.86" CMOS, IR control, HD Preview, functie de masurare - fara monitor - obiectiv auxiliar 0.5x: injumatateste zoom-ul, mareste distanta de lucru la ~16.5cm - brat dublu - garantie 12 luni Momentan toate echipamentele se afla in stoc, mai putin camera pentru microscop. Produsele care nu sunt in stoc se aduc pe comanda speciala, plata se efectueaza integral in avans, termenul de livrare standard fiind de ~30 zile. Mentionam ca media de timp necesar importului acestui tip de echipamente este de 3 saptamani, insa in aceasta perioada exista variatii semnificative datorita limitarilor si conditiilor generate de epidemia de COVID-19. Oferta este valabila 10 zile si poate fi modificata daca apar schimbari semnificative in ceea ce priveste cursul USD.

Număr anunț
DA25511399
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
SCIT TEHNOLOGY SRL (CUI 25643222)
Cod CPV
38511200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.443,28 RON
Valoare atribuită
8.443,28 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.443,28 RON

din 8.443,28 RON estimat