Atribuită Cumpărare directă

1 Igienizant 5 L 2 Spray trigger 3 Manusi 100/set 4 Masca lucru 5 Glifocig

Număr anunț
DA25550173
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOSANCI (CUI 14117575)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.336 RON
Valoare atribuită
3.336 RON
Data publicării
02.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.336 RON

din 3.336 RON estimat