Atribuită
Cumpărare directă
PFI107 PFI-107 PFI 107 CARTUS TONER BLACK (130 ML) ORIGINAL CANON IPF 780 785 685 680 770 670 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *imagePROGRAF IPF 780, imagePROGRAF IPF 785, imagePROGRAF IPF 780 Series, imagePROGRAF IPF 685, imagePROGRAF IPF 680, imagePROGRAF IPF 680 Series, imagePROGRAF IPF 770 M 40, imagePROGRAF IPF 770, imagePROGRAF IPF 670, imagePROGRAF IPF 785 M 40, imagePROGRA PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail ofertare1@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25526211
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Studii Pedologice si Agrochimice Maramures (CUI 3627102)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.394,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.394,97 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.