Atribuită Cumpărare directă

Servicii colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase si nepericuloase codurile 18 01 01, 18 01 03*, 18 01 06*, 180102(180103*). Pretul nu include TVA Prezenta tine loc de comanda ferma. Perioada de prestare a serviciului este de 8 luni ( mai-dec.2020)

Număr anunț
DA25526327
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ALBA (CUI 4562737)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat