Atribuită Cumpărare directă

Verificare 13 stingatoare in vederea efectuarii reviziei periodice la 12 luni

Număr anunț
DA25530375
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI 27989851)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,70 RON
Valoare atribuită
312,70 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,70 RON

din 312,70 RON estimat