Atribuită
Cumpărare directă
• cu lungimea de 30 cm pentru protecție și confort • grosime perete: min. 0,20 mm ~ cca. 8 mil • Greutate pentru mărimea M: 12,0 - 13,0 g/bucată • nesterile • numai de unică folosință • AQL 1.5 (standard de calitate) • ambidextre • fără latex și pudră • fără tiramină, tiazolină și proteine de latex care pot provoca alergie • sigure pentru alimente • pentru solicitare maximă • corespunde EN 455 • verificate conform EN 374/1 (protecție împotriva substanțelor chimice și a microorganismelor) • 50 de bucăți în cutie Marimea L - 20 CUTII Mărimea M - 10 CUTII
- Număr anunț
- DA25517696
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
- Furnizor / câștigător
- SUPER FARM LAND SRL (CUI 17919247)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,60 RON
- Data publicării
- 25.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.