Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de paza si protectie pentru Stadionul Municipal Turda. Serviciul de paza prestat se va realiza pe durata a 12 ore zilnic aferente unui post de paza, in intervalul orar 18.00 - 06.00. Durata contractului 01.05.2020 - 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25537911
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.920,80 RON
- Valoare atribuită
- 50.920,80 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.