Atribuită
Cumpărare directă
Eprubete (polistiren) 10 ml, 16x100 mm, cilindrice, STERILE, ambalate INDIVIDUAL. Dop rosu cu filet. Eprubetele se pot centrifuga. Produs cu marca CE. FL Medical / Italia. Eprubete PS 16×100 mm 10 ml, cilindrice, dop rosu si eticheta FL Medical / Italia.
- Număr anunț
- DA25541105
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33192500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.