Atribuită
Cumpărare directă
/Imprimanta InkJet Color Epson ITS L1300, A3, sistem CISS Tehnologie de printare: Inkjet Format: A3 Viteza de printare monocrom: 15 ppm Viteza de printare color: 5,5 ppm Rezolutie printare (dpi): 5760 x 1440 Consumabile: C13T66414A, C13T66424A, C13T66434A, C13T66444A Retea: Nu Wireless: Nu Duplex: Nu Interfata: USB 2.0 Sisteme de operare: Mac OS 10.5.8 sau o versiune ulterioara, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP MANIPULARE HARTIEAlimentare hartie (coli): 100 Coli Standard, 20 Coli fotografice Tip hartie: A3+, A3, A4, A5, A6, B4, B5, C6 (plic), DL (plic), No. 10 (plic), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, Personalizat, Legal Tava output (coli): 40 Coli DIMENSIUNI FIZICEGreutate (Kg): 12,2 kg Dimensiuni (W x D x H mm): 705 x 798 x 215 mm (Latime x Lungime x Inaltime) Culoare: Black
- Număr anunț
- DA25549557
- Autoritate contractantă
- U.M. 02592 (CUI 12542579)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30232150-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.703,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.703,83 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.