Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctionala laser color HP Color LaserJet pro MFP M479fdw copiator laser color duplex A4 , printer laser color duplex A4 USB 2.0 + retea , scaner color duplex A4 , fax ,wireless -FACE COPIERE, SCANARE SI IMPRIMARE FATA_VERSO AUTOMATA HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw; A4, print, scan, copy, fax; print: max 27ppm black si color, max 600x600dpi, HP ImageREt 3600, Pantone calibrated; procesor 1.2GHz, 512 MB NAND Flash, 512 MB DRAM, fpo (ready) 9.7 sec black, 11.3 sec color; limbaje: HP PCL 6, HP PCL 5c, HP postscript level 3 emulation, PDF, URF, Native Office, PWG Raster; tava 50+250coli, DADF 50 coli, duplex print/scan/copy, iesire 150 coli; control panel touch CGD color 10.9cm; scanner: color flatbed, max 1200x1200dpi optic, max 29/46 ppm black, 20/34 ppm color, Scan to cloud (Google Drive and DropBox), Scan to email with LDAP email address lookup, Scan to network folder, Scan to USB, Scan to Microsoft SharePoint, Scan to computer with software; copy: max 27 cpm black si color, max 600x600dpi, copii multiple 999, scalare 25-400%; fax: 33.6kbps, memorie 400 pag, max 300x300 dpi; USB2.0, GB Ethernet, USB host, wireless 802.11 b/g/n dual-band; facilitati smart : Apple AirPrint, Mopria certified, Google Cloud Print 2.0, Wi-Fi Direct Printing, ROAM enabled for easy printing, HP ePrint, HP Auto-On/Auto-Off Technology, Bluetooth Low-Energy, Scan/print from Cloud using business apps on the control panel, Job Storage with PIN printing, Print from USB, N-up printing, collation; ton
- Număr anunț
- DA25510962
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.