Atribuită Cumpărare directă

Robot de bucatarie BOSCH MultiTalent 8 MC812W620, vas 3.9l, blender 1.5l, 1100W, alb-gri

Număr anunț
DA25530547
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Asistenta Medico-Sociala pentru Bolnavi Cronici (CUI 4364390)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558,18 RON
Valoare atribuită
558,18 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

558,18 RON

din 558,18 RON estimat