Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% , cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Categoria de utilizatori: medical ( profesional ), industrial, colectivitati. PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO.

Număr anunț
DA25542883
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.340 RON
Valoare atribuită
3.340 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.340 RON

din 3.340 RON estimat