Atribuită
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto pe baza de card 40.000 lei fara TVA. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii . Achizitionati cantitatea in functie de bugetul alocat achizitiei.Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Alte conditii se negociaza prin contractul ce se va incheia. Pentru detalii suplimentare contactati licitatii@rompetrol.com
- Număr anunț
- DA25510474
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.