Atribuită
Cumpărare directă
Mediu Simmons Citrat Agar- Mediu solid gata turnat in tub 7 ml in panta, termen de valabilitate mai mare de 6 luni, Mediu MIU - Mediu solid gata turnat in tub 7 ml in panta, termen de valabilitate mai mare de 6 luni, Mediu LIA Mediu solid gata turnat in tub 7 ml in panta, termen de valabilitate mai mare de 3 luni, Mediu Meuller Hinton Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 6 luni, Mediu Meuller Hinton cu 5% sange berbec Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 6 luni, Mediu Cled Mediu solid gata turnat in placi cu diametrul de 90 mm termen de valabilitate mai mare de 3 luni, Discuri pentru antibiograma - Trimetoprim/Sulfamethoxazole (Co-Trimoxazole) COT 25 (1.25+23,75) ug, Discuri pentru antibiograma - Cefotaxime (Cephotaxime, Cefotaxima) CTX 30 ug
- Număr anunț
- DA25541675
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- MIKROBIOLOGIE LABOR - TECHNIK DISTRIBUŢIE SRL (CUI 35611503)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,14 RON
- Valoare atribuită
- 270,14 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.