Atribuită Cumpărare directă

Pachet manusi examinare compus din: - Manusi nepudrate marime S: 20 cutii x 26,90 lei = 538,00 lei - Manusi nepudrate marime M: 20 cutii x 26,90 lei = 538,00 lei - Manusi nepudrate marime L: 20 cutii x 26,90 lei = 538,00 lei - Manusi nitril marime S: 20 cutii x 25,22 lei =504,40 lei - Manusi nitril marime M: 20 cutii x 25,22 lei =504,40 lei - Manusi nitril marime L: 10 cutii x 25,22 lei =252,20 lei

Număr anunț
DA25515800
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.875 RON
Valoare atribuită
2.875 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.875 RON

din 2.875 RON estimat