Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie de santier: constructii civile, edilitare, instalatii sanitare, termice, ventilatii, electrice, pentru obiectivul de investitii :"EXECUTIE LUCRARI AMENAJARE TEREN SI ASIGURARE UTILITATI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII:“CONSTRUIRE SI DOTARE CAMIN CULTURAL IN SAT BRUSTUROASA, COMUNA BRUSTUROASA, JUDETUL BACAU”

Număr anunț
DA25534495
Autoritate contractantă
Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
Furnizor / câștigător
AGHEMIR COMPANY SRL (CUI 33227299)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat