Atribuită Cumpărare directă

CILINDRU UMIDIFICATOR

Număr anunț
DA25522403
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
FOX VISION S.R.L. (CUI 38922725)
Cod CPV
42124330-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.658,90 RON
Valoare atribuită
4.658,90 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.658,90 RON

din 4.658,90 RON estimat