Atribuită Cumpărare directă

Robinet Plastic cu bila FE-FI 1” – 12 buc x 6.80 RON + TVA/buc Robinet Plastic cu bila FE-FI 3/4” – 14 buc x 6.80 RON + TVA/buc Livrarea produselor este asigurata de furnizor, cu titlu gratuit, in termen de 1 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel. 0748-857688, Mircea CHELU - 0741-231214, Cosmin Pirvulescu -0753-093883

Număr anunț
DA25511938
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,80 RON
Valoare atribuită
176,80 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,80 RON

din 176,80 RON estimat