Atribuită
Cumpărare directă
Casti cu microfon stereo clasice, dimensiune medie, cu fir, jack 3.5mm, Gembird MHS-002. Gembird microphone & stereo headphones MHS-002, black color. PN: C0459078 PN: MHS-002. Garanție 24 de luni. Tip: Clasice. Tehnologie: Cu fir. Frecventa: 20Hz-20kHz. Sensibilitate: 103 dB. Impedanta: 32 Ohm. Microfon: da. Conexiune: jack 3.5mm. Altele: diametru difuzoare: 40mm
- Număr anunț
- DA25511790
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47,06 RON
- Valoare atribuită
- 47,06 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.