Atribuită
Cumpărare directă
KIT-ul de protectie medicala contine: 1 x Halat chirurgical IMPERMEABIL, steril, tip RANFORSAT (INTARIT) (protectie Coronavirus, COVID-19). 1 x Masca faciala de protectie, cu 3 pliuri, medicala pentru uz spitalicesc oferita cadou. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA25556349
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.