Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet de produse agricole (seminte de iarba amestec, erbicid total si pompa stropit), necesare pentru gazon stadion comunal si in parcuri din com. Grumazesti, jud. Neamt, in vederea bunei desfasurari a activitatii departamentului administrativ gospodaresc, , conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 90 din 10.04.2020. CARACTERISTICI: Amestec ierburi = 10 KG; Erbicid total, 1 litru, flacon = 10 BUC; Pompa stropit = 1 BUC.
- Număr anunț
- DA25532767
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 03000000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720,80 RON
- Valoare atribuită
- 720,80 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.