Atribuită Cumpărare directă

KIDROLASE 10000 U.I.*10FL.. Expira 28.02.2021

Număr anunț
DA25553394
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33621000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.649,98 RON
Valoare atribuită
24.649,98 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.649,98 RON

din 24.649,98 RON estimat