Atribuită Cumpărare directă

Servicii de utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic CTS Manager conform oferta nr. 9469/ 04.05.2020 Se incheie contract pe 4 luni

Număr anunț
DA25558832
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72250000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.284 RON
Valoare atribuită
3.284 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.284 RON

din 3.284 RON estimat