Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta necesita achizitia serviciilor de publicitate pentru documentatia aferenta anunţului de concurs pentru post contractualsi functionar public. Oferta de pret pachet publicare anunt organizare concurs pentru post personal contractual si functionar public in Monitorul Oficial + Ziar national + Portal www.posturi.gov - text intre 0- 1000 caractere.
- Număr anunț
- DA25549472
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Rosiori (CUI 14296586)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,29 RON
- Valoare atribuită
- 335,29 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.