Atribuită
Cumpărare directă
Administrare/instalare/service/mentenanta retea, terminale pc(laptop, desktop, server) si echipamente periferice (imprimanta, scanner, telefonie VoIP), router hardware/software, switch, cablari structurate, linii de comunicatie VPN, server date, server backup server filtru retea (firewall), server de domeniu, server de SIUI, server backup, server ERP, server VMWare, aplicatii pontaj, baza de date SIUI, creare si configurare rapoarte pentru CNAS din SIUI, Help-desk end-useri din interiorul institutiei si asistenta tehnica de specilitate, consultanta tehnica la cerere. Administrare/instalare/service/mentenanta tip Issue Tracking pe platforma web DMS, sisteme – network monitor, system monitor, devirusari, depanari, curatari, upgrade soft/ hard, sisteme comunicatie date/voce/video, help desk, server SIUI, restructurare retea, setare routing /firewall nivel infrastructura retea, blocare siteuri virusate, infectate sau care nu prezinta siguranta, web server extern pentru site, particularizare adrese de mail pentru fiecare persoana si departament. Instalari, configurari, mentenanta sisteme de operare Windows (XP, 7, 8, 10, Server 2000, Server 2003, Server 2005, Server 2008, Server 2012), baze de date SQL (2000, 2003, 2005, 2008, 2012, 2015), terminale periferice (imprimante, switch-uri, router hardware si software) sisteme (depannare, devirusare, protejare atacuri informatice, hacking, tracking, phising, upgrade software/hardware).
- Număr anunț
- DA25519837
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- ASRR DATA SYSTEM SRL (CUI 36846524)
- Cod CPV
- 72500000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.