Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza 4 buc. solutie dezinfectanta pe baza de clor confom referatului de necesitate nr. 2060/06.04.2020.

Număr anunț
DA25535525
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
117,60 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,60 RON

din 117,60 RON estimat