Atribuită Cumpărare directă

Reparatii mansarda Scoala Gimnaziala Comuna Barna constand in confectionare elemente de cofraj din scanduri rasinoase, tavane false de ghips, conf balustrade mana curente la scari, demontare scari metalice, zidarie din blocuri BCA, executare tencuieli sclivisite cu mortar, mortar de zidarie, bloc zidarie, turnare beton preparat manual, montarea in cofraje a carcaselor de armatura, usa PVC si montare, zugraveli interioare, prize si montat prize, montat apparat de comutare si semnalizare, montat intrerupatoare si doze de derivatie, montat tablou de distributie electrica inclusive instalatia electrica si internet, pardoseala rece din placi sau piscoturi gresie, etc

Număr anunț
DA25538504
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.149,25 RON
Valoare atribuită
44.149,25 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.149,25 RON

din 44.149,25 RON estimat