Atribuită Cumpărare directă

DOMESTOS -GEL CURATAT ,INDEPARTEAZA 99% din microbi. 750ml 11 - R 130 + 11 - R 126

Număr anunț
DA25547247
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI 5197079)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,56 RON
Valoare atribuită
175,56 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,56 RON

din 175,56 RON estimat