Atribuită Cumpărare directă

1 VASELINA UM170 4 KG BUC 1 67.23 67.23 12.77 2 VASELINA TOTAL 0.4 KG BUC 10 16.81

Număr anunț
DA25533444
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
09221100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat