Atribuită Cumpărare directă

alcool sanitar 500 ml 70% (50 pulverizatoare incluse)

Număr anunț
DA25556741
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.180 RON
Valoare atribuită
13.180 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.180 RON

din 13.180 RON estimat