Atribuită Cumpărare directă

Se asigura consultanta anuala pentru respectarea procedurilor sistemului operational de radioprotectie si a manualului calitatii în laboratorul de Rx-diagnostic, conform art.10 din Ordinul presedintelui CNCAN nr. 173/2003, inclusiv a procedurii de calcul si raportare a dozelor de radiatii încasate de pacient Pretul scade in functie de nr de aparate

Număr anunț
DA25563144
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
85312320-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat