Atribuită Cumpărare directă

Motorina euro 5 cu scutire directa de acciza,pentru uz naval pentru nava Ecostar 101 aflata in parcul de nave al CN APDF SA Giurgiu

Număr anunț
DA25547258
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.190 RON
Valoare atribuită
14.190 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.190 RON

din 14.190 RON estimat