Atribuită
Cumpărare directă
6020618 VAR HIDRATAT SAC 20KG 5 BUC 10,18 1016620 PERIE CU MANER 32I4 2 BUC 14,11 5013466 EMAIL IDEEA! ROSU VIN B10L E513005-B10L 2 BUC 189,92 5002703 EMAIL IDEEA ROSU VIN 4L 3 BUC 73,95 5003511 STICKY DILUANT UNIVERSAL 509 - 0.9L 6 BUC 8,26 5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO 4 BUC 111,76 5012750 TRAFALET POLIACRYL 250X70 H 02-0611 6 BUC 11,53 5016139 GRATAR ZUGRAVIT PVC MARE 2 BUC 2,87 7035017 FOLIE POLIETILENA COLOR 50M2/P 15,6x3,2M 2 PAC 31,37 m
- Număr anunț
- DA25525264
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.315,08 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.