Atribuită
Cumpărare directă
4006724 MOCHETA BTP RAMBO 77 AB 4M ANTHRACITE M2 8,00 4006886 STERGATOR HM SCALA 550 ANTHR. (007)60X80 BUC 10,00 7003342 REZERVA MOP BUMBAC 250G PC0646 BUC 10,00 7048307 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVE.BLUE FRESH 1L BUC 9,00 3014174 DOZATOR SAPUN LICHID 300ML ALB 72027 BUC 3,00 3015960 BATERIE ROSA SPALATOR BRR4 FERRO BUC 1,00
- Număr anunț
- DA25522854
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,05 RON
- Valoare atribuită
- 791,05 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.