Atribuită
Cumpărare directă
reparatii drumuri comunale,transport cu trailler autogreder si cilindru compactor dus intors, rectificare drumuri cu autogreder , - refuz ciur- 16/32 - 750 mc carat si intins pe strazile indicate de contractor ,compactare dupa scarificare si dupa asternere de cite ori este nevoie ptr. o compactare buna, nivelare refuz ciur 16/32 cu autogrederu pe o distanta de 6 km cu o latime de 5 m, se vor pune si poze initiale si actuale, pentru comuna Tatarastii de sus, judetul Teleorman.
- Număr anunț
- DA25539730
- Autoritate contractantă
- Comuna Tatarastii de Sus (Primaria Tatarastii de Sus) (CUI 6853210)
- Furnizor / câștigător
- MACE LOGISTIC TRANSPORT S.R.L. (CUI 40338834)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.000 RON
- Valoare atribuită
- 155.000 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.