Atribuită Cumpărare directă

BICLOSOL . Ambalare in cutii de 300 tablete. Prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA25546365
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI 2517969)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.260 RON
Valoare atribuită
8.260 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.260 RON

din 8.260 RON estimat