Atribuită
Cumpărare directă
1. FOLIE A4 DACO PLUS 100 SET 2. FOLIE A4 BURDUF 150MIC 10/SET 3. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI - 200 buc. diverse culori 4. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER - 12 cutii 5. BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM - 90 buc (45 buc. dim. 7,5cm , culoare galben, negru si verde + 45 buc. dim.5 cm., culoare galben, negru si verde) 6. RADIERA TRIUNGHIULARA MILAN 7. PIX ROLLER SCHNEIDER TOPBALL 847 - albastru 8. PIX CU GEL SCHNEIDER 0.3 - albastru 9. PIX CU GEL ECADA GELFINO 10. CAPSE NR.24/6 OFFICE POINT 11. NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC 12. NOTES ADEZIV (POST-IT) 75 X 75 CULORI NEON 80BUC 13. NOTES ADEZIV (POST-IT) 50 X 20 NEON INDEX
- Număr anunț
- DA25524471
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.595,32 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.