Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Argetoaia, judetul Dolj doreste achizitionarea unei CUPA MULTIFUNCTIONALA 2350 mm de 1 mc 3CX/4CX prindere directa pentru modelul buldoexcavator JCB 3CXR14L4NM. Termen de garantie minim 12 luni. Produsul va fi livrat la sediul Primariei Comunei Argetoaia si se va asigura instruirea si punerea in functiune. Termenul de livrare este de 30 de zile de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA25552086
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
- Furnizor / câștigător
- MABO VISION (CUI 33321201)
- Cod CPV
- 43200000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.181,80 RON
- Valoare atribuită
- 18.181,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.