Atribuită Cumpărare directă

156/28.04.2020(RAR Vrancea) Kit de acumulatori UPS SUA 1500 RMI2U RBC 24.

Număr anunț
DA25554830
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.921 RON
Valoare atribuită
1.921 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.921 RON

din 1.921 RON estimat