Atribuită Cumpărare directă

Fire de stimulare miocardica temporara, bipolare Structura coaxiala. Fiecare fir prevazut cu 2 electroz.i Pachetaj 6 plicuri/cutie. Se livreaza numai cutie intreaga. Se va mentiona pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.

Număr anunț
DA25524345
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33182240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat