Atribuită Cumpărare directă

Cartus de schimb pentru AN-ISE sc/AISE sc/NISE sc. Include costuri de ambalare si transport: 64,90 lei.

Număr anunț
DA25545552
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.223,90 RON
Valoare atribuită
3.223,90 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.223,90 RON

din 3.223,90 RON estimat