Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de materiale JCB este necesara in vederea functionarii .Acestea consta in ulei hidraulic,Vaselina tub si vaselina spray

Număr anunț
DA25556166
Autoritate contractantă
COMUNA FOENI (PRIMARIA COMUNEI FOENI) (CUI 5517181)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.456,43 RON
Valoare atribuită
1.456,43 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.456,43 RON

din 1.456,43 RON estimat