Atribuită
Cumpărare directă
- 2 cutii FILTRARE LENTA DIAM 185 MM ( RONDELE ) Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare lenta Diamteru : 185 mm Eficienta pentru filtrarea particulelor mici ( precipitate ) Continut maxim de cenusa : 0,06% Greutate specifica :100 g/m² Dimeniune pori : 2 - 3 µm Grosime : 200 µm Echivalent cu Whatman 5 Pachet din 100 de rondele Producator Labbox; - 4 cutii FILTRARE RAPIDA DIAM 185 MM ( RONDELE ) Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare rapida Diamteru : 185 mm Pentru lichide vascoase, lipicioase Continut maxim de cenusa : 0,06% Greutate specifica :130 g/m² Dimeniune pori : 25 - 30 µm Grosime : 430 µm Echivalent cu Whatman 114 Pachet din 100 de rondele Producator Labbox; Conform ofertei dvs. nr. 28578 din 21.04.2020
- Număr anunț
- DA25544074
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,30 RON
- Valoare atribuită
- 295,30 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.