Atribuită
Cumpărare directă
Servicii postale si curierat pe plan local(LOCO) de ridicare de la client si distribuire cu sau fara confirmare de primire la destinatar.Corespondenta sau coletele se vor ridica la comanda din sediul clientului si se vor distribui conform contract in termen de 24-48h.Se vor face in caz de negasire la adresa 3 vizite cu avizarea destinatarului la adresa(numele expeditorului,numarul de telefonn al curierului ) cf.ref. 598/ secretariat perioada Mai - Decembrie 2020
- Număr anunț
- DA25513601
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- CIP COURIER S.R.L. (CUI 25392686)
- Cod CPV
- 64100000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.