Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator APC RBC124. BATERIE UPS APC RBC124. Receptia produselor se va efectua in baza facturii în original, certificat de calitate/declaratie de conformitate, certificat de garantie. Produsele vor fi ambalate corespunzator si vor fi etichetate (denumire, cantitate) in limba romana.
- Număr anunț
- DA25570247
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.