Atribuită
Cumpărare directă
Date facturare: SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A BUCURESTI, cu sediul in Soseaua Oltenitei, nr 103, sector 4, Bucuresti, CUI RO10881986, J40/7677/1998 Se achiz in baza ofertei primite si inregistrata la sediul SNR IASI 304/6827/21-04-2020 urmatorul pachet de birotica si papetarie: Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Hartie copiator A4 - 80 gr./mp, 500 coli/top, IK Copy Paper, grosime : 106 um, opacitate: >90%, grad de alb iso: 160%, umiditate: 3,8-5% top 245 11.48 lei 2,812.60 lei 2 Biblioraft A4 - 80 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, Herlitz buc 25 5.03 lei 125.75 lei 3 Suport vertical documente, plastic, diverse culori, Herlitz buc 30 5.93 lei 177.90 lei 4 Capsator 24/6 - 26/6, Erich Krause - max. 30 coli buc 10 17.23 lei 172.30 lei 5 Perforator 30 coli - Forster P302 buc 8 14.68 lei 117.44 lei 6 Capse nr. 10 1000 bucati/cutie Herlitz cutie 70 0.49 lei 34.30 lei 7 Roller Schneider One Business - 0.6 mm - mina: albastra buc 20 7.19 lei 143.80 lei 8 Agrafe 33 mm, 50 buc/set - SCHOOL OFFICE cutie 50 0.40 lei 20.00 lei 9 Ace gamalie, 20 gr./cutie, DP COLLECTION cutie 40 0.39 lei 15.60 lei 10 Pix Schneider K15, div. culori - 0.4 mm - mina: albastra buc 200 1.11 lei 222.00 lei 11 Rigla plastic 30 cm, div. culori buc 5 0.35 lei 1.75 lei 12 Pix cu gel Jelly, mina 0.7 mm - albastra, Herlitz buc 60 1.14 lei 68.40 lei 13 Corector fluid 20 ml cu pensula, Paper-Ex buc
- Număr anunț
- DA25506683
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.625,24 RON
- Valoare atribuită
- 5.625,24 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.