Atribuită Cumpărare directă

SWICH 24 PORTURI X10/100/1000MBPS RACKABIL

Număr anunț
DA25547352
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,28 RON
Valoare atribuită
1.172,28 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,28 RON

din 1.172,28 RON estimat