Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca in conformitate cu prevederile Legii nr. 319/2006(modif) si a art.14, lit. ,,d” din Normele Metodologice de aplicare a legii nr. 319/2006(modif): Elaborarea de instructiuni proprii pentru completarea si/sau aplicarea reglementarilor de securitate si sanatate in munca, tinand seama de particularitatile activitatilor si ale unitatii/intreprinderii, precum si ale locurilor/posturilor de lucru si difuzarea acestora in unitate numai dupa ce au fost aprobate de angajator; CONFORM CONRTACT INCEPAND CU 01.05.2020-31.12.2020
- Număr anunț
- DA25496786
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
- Furnizor / câștigător
- EX PRODMED SRL (CUI 5012774)
- Cod CPV
- 79900000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.