Atribuită Cumpărare directă

prestari servicii retea locala, individuare si inlocuire: echipamente -prize-cabluri defecte, aranjat si configurat echipamente retea rack info, swithuri repartitori director -secretariat, eliminat error retea adrese ip locale - statice

Număr anunț
DA25494403
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI 30662794)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat