Atribuită
Cumpărare directă
LOC DE JOACA CU DOTARIILE AFERENTE SI IMPREJMUIRE STR.A II-A,INTERSECTIE CU STR. A XI-A, LANGA TERENUL DE FOTBAL, autoritatea contractanta va pune la dispozitia executantului documentatia tehnica de executie. Ofertantul are obligatia intocmirii ofertei financiare in conformitate cu documentatia pusa la dispozitie de beneficiar, astfel incat pretul din SEAP/SICAP sa corespunda.Decontarea se va realiza pe baza de situatii de lucrari in conformitate cu caietul de sarcini. Documentati poate fi ridicata de la Primaria Sag, din Comuna Sag, str. a II-a, nr.49, sau trimitind o solicitare pe adresa de e-mail: primaria.sag@cjtimis.ro.
- Număr anunț
- DA25501015
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAG (PRIMARIA SAG) (CUI 2506200)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212221-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.493 RON
- Valoare atribuită
- 144.493 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.